siblings

Zapraszamy na letnie warsztaty „Rodzeństwo bez rywalizacji” oparte na metodzie znanej z książki „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” Adele Faber i Elaine Mazlish.

Warsztaty, które poprowadzi psycholog Małgorzata Krzywińska, odbędą się w Ochotnicy Górnej w dniach 01.07 – 8.07. 2018 r.

Będzie to druga część warsztatów, skierowana przede wszystkim do rodziców uwikłanych na co dzień w konflikty, kłótnie, sprzeczki, a nawet bójki między swoimi dziećmi.

Warsztaty pomogą:
- zrozumieć własne doświadczenia z dzieciństwa;
- uwolnić się od skrywanych, bolesnych dziecięcych uczuć;
- otworzyć w sobie zasoby siły, cierpliwości, miłości wobec dzieci;
- wybaczyć, pojednać się i zbliżyć z dorosłymi braćmi i siostrami.

Dzień zaczynamy śniadaniem o godz. 8, od godz. 9 do 14 trwają warsztaty ( w tym czasie dziećmi zajmują się opiekunki), po południu jest czas na wakacyjny wypoczynek i rozmowy indywidualne z prowadzącymi czy porady duchowe.

Wieczorem spotykamy się całymi rodzinami na wspólnej modlitwie.

KOSZT: osoba dorosła 765 zł, w tym: zakwaterowanie, wyżywienie, opłata za warsztat, opieka nad dziećmi.
dzieci od 3 do 6 lat - 168 zł, powyżej 6 lat – 336 zł. Dzieci poniżej 3 lat nie płacą.


Adres ośrodka: os. Ustrzyk 370 A 34-453 Ochotnica Górna woj. małopolskie. https://www.facebook.com/OsrodekWypocznkowyGazdaluz/


Zapisy i więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 501 289 869 albo 517 385 820