Przejdź do treści

Móc więcej – listopad 2008

Warsztaty Akademii Dobrego Życia odbyły się w ECCC w Warszawie-Falenicy

Nigdy przedtem nikt nie udowodnił mi – w sposób tak jasny, czytelny i przekonywujący – że negatywne myślenie i przekonanie o własnej porażce po prostu się nie opłaca, nie przynosi żadnych korzyści. Jestem empiryczką i właśnie takie, naukowo – doświadczalne argumenty do mnie przemawiają. Cieszę się, że byłam na tych warsztatach.

***

Bardzo dziękuję za warsztaty.

Były bardzo profesjonalne i jednocześnie przepełnione życzliwością i indywidualnym podejściem. Wasza fachowość, zaangażowanie i entuzjazm są tak przekonywujące, że już dziś deklaruję udział w kolejnych warsztatach. Rekomendowałam je również bliskiemu przyjacielowi, który jak wielu z nas zmaga się z codziennością.Ja zobaczyłam dzięki Wam swoje życie z zupełnie innej strony, za co Wam ogromnie dziękuję.Jestem pełna wiary w moc i chcę to również przekazywać innym.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

***

O sukcesie warsztatów najlepiej świadczy to, że nawet taka zatwardziala sceptyczka jak ja, dala sie przekonać. Na ten sukces zlożyło się wiele czynników: profesjonalizm prowadzącego, który chciał i umiał nawiązać bezpośredni kontakt z każdym z licznej grupy uczestników, przyjazna atmosfera, zachęcająca do otwartości i zaangażowania, możliwosc dyskusji, ciekawe materialy, aura miejsca sprzyjająca wielkiemu skupieniu.

***

Warsztaty „Móc więcej” wzbudziły we mnie pokłady optymizmu i przekonanie, że warto czerpać z zasobów mocy, która w nas tkwi, ze myśląc pozytywnie niczym nie ryzykujemy, a ileż możemy zyskać. Uświadomiłam sobie konieczność wykorzystywania swoich możliwości i rozpoznałam, że miarą ich skuteczności jest satysfakcja z dobrego rezultatu.Wiem teraz, jak ważne jest korzystanie tylko z dobrych nawyków. Uczestnicząc w takich warsztatach dowiemy się, że należy odważyć się pragnąć, uświadomiwszy sobie uprzednio czego się chce i że wystarczy się na tym skupić, a wszystko się uda i wszystko będzie dobrze.

A próba medytacji ignacjańskich wprowadziły mnie w nowy świat przeżywania Słowa Bożego i obcowania z Panem Bogiem.