Przejdź do treści

Pomoc psychologiczna i duchowa

Pomocy psychologicznej po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym udzielają:

Marek Dramiński

Psycholog kliniczny – specjalizacja drugiego stopnia.
Psychoterapeuta – certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Superwizor i trener-rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Szkoleniowiec- edukator, nauczyciel dyplomowany resortu oświaty. Wieloletnie – ponad 30-letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej indywidualnej, z parami, rodzinami i grupami oraz szkoleniowej. Superwizor zespołów wychowawczych i terapeutycznych zajmujących się dziećmi i młodzieżą ze środowisk społecznie zagrożonych. Założyciel i kierownik Pracowni Psychorozwoju i Psychoprofilaktyki /1983-1989/ przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym.
Autor programu i realizator Studium Socjoterapii w Oddziale Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie /1987-1990/, przy Wydziale Doskonalenia Nauczycieli Kuratorium Oświaty w Warszawie /1991-1992/ i Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych w Warszawie /1992- 2010/ oraz Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii przy Szkole Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie /od jesieni 2010/.

 


 

Małgorzata Ziarkiewicz

Terapeutka, kierownik duchowy.
Ukończyła  Podyplomowe Studium Duchowości na Bobolanum w Warszawie, oraz Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie pod kierunkiem mgr Marka Dramińskiego.

 

 


Elżbieta Magdalena Jurzysta

dr humanistyki w zakresie pedagogiki specjalnej, psychoonkolog, doradca małżeński i rodzinny z misją kanoniczną, trener komunikacji empatycznej wg M. Rosenberga.
Mam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami (również ze spektrum autyzmu, FAS).
Jestem wykładowcą akademickim.
Prywatnie jesteśmy małżeństwem z ponad 20 letnim stażem i rodzicami 3 dzieci. Kształtowaliśmy się w ruchach KD i END, a obecnie jesteśmy członkami RE – Rodzin Empatycznych.

Wspieram – Metanoia ul. Kopernika 36 Toruń
W formie indywidualnych konsultacji wspieram osoby w rozwoju psycho-duchowym:  np. z problemami: niepełnosprawności, uzależnienia, choroby (np. onkologicznej), straty, itd.
Osoby w relacjach:
– pary lub narzeczonych w rozwoju komunikacji empatycznej, w nauce metod NPR
–  małżeństwa w kryzysach, problemach komunikacyjnych, bezpłodności,
–  rodzice-dzieci /nastolatki/ dorosłe dzieci.
W formie zajęć grupowych – warsztatowych:
– wg. programu „Wreszcie żyć – 12 kroków ku pełni życia”
– wg. programu „Porozumienia bez przemocy” M. Rosenberga i L. Leu
– autorskich programów opartych na empatycznej komunikacji dla grup studenckich, małżeństw, grup stowarzyszeń Przystań M, Sychar, itd.
– prowadzę autorskie rekolekcje np. „Gniewajcie się, a nie grzeszcie”
– zajęcia dla studentów, kursantów, pedagogów i rodziców.

Kontakt: torunprzystanm@gmail.com, tel. 884 887 116

 


 

Małgorzata Krzywińska

Absolwentka psychologii KUL, edukator, socjoterapeuta, ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów dla rodziców, m.in. tzw. Szkół dla Rodziców i Wychowawców.